Ataşehir ekspres kurye, çok acil olan kıymetli evrak, paket veya ürün gibi gönderilerinin direkt olarak adresine ulaştırılmasıdır. Günümüz şartlarında gönderilerin kısa sürelerde ulaştırılması çok önemli hale gelmiştir. Pek çok işlem sürelidir ve kişiler artık işlemlerini çok kısa sürede gerçekleştirmek istemektedir. Bundan dolayı motosikletli kurye hizmeti hayatın ve ticaretin vazgeçilemez bir parçası olmuştur.

Ekspres kurye motosikletle gerçekleştirilen dağıtım seçeneklerinden tanesidir. Ekspres kuryenin en büyük avantajı normal moto kurye hizmetine göre çok daha hızlı olmasıdır.  İmza karşılığında teslim alınan paket hedef adrese güvenli ve hızlı şekilde teslim edilmektedir. Böylece trafik yoğunluğu veya diğer tüm olumsuz koşullara rağmen kısa sürede işlem tamamlanmaktadır. Hem bireysel kullanıcılar hem de işletmelerin faydalandığı ekspres kurye hizmetleri pek çok avantaj sağlamaktadır.

Gün içerisinde İstanbul’un hemen her yerinde trafik yoğunluğu yüzünden araçla hareket etmek imkansıza yakındır. Özellikle iş hayatında pek çok gönderinin acil ulaştırılması gerekmektedir. Acil gönderiler araçla taşınmak istendiğinde yoğun trafik sebebiyle vaktinde yerlerine ulaştırılamaz. Bu durum iş akışını ve ticareti olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle zamandan ve paradan tasarruf etmek için express kurye hizmeti doğru bir tercih olacaktır.

Tüm firmalar gönderilerinin zarar görmeden ve vaktinde teslimat adresine ulaştırılmasını ister. Bu nedenle de farklı kurye hizmetlerini kullanırlar. Kurye firmaları, müşterilerinin zamandan ve nakitten tasarruf sağlayabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bunun için müşteri ihtiyacına göre değişik dağıtım seçenekleri ile hizmet verirler. Hızlı hizmet almak isteyen müşterilerimizin ilk tercihi ise ekspres moto kurye hizmeti olmaktadır.

Ataşehir Ekspres Kurye hizmeti ile gönderileriniz 60-120 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Ataşehir Moto Kurye tüm müşterilerine en yüksek kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Sunulan hizmetlerde en kısa süre, en güvenli taşıma ve en uygun fiyatlar ile kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Ataşehir Express moto kurye standart dağıtımdan farklı özellikler içermektedir. Standart moto kurye dağıtımında müşterilerimizden alınan gönderiler gün içinde teslim etmek üzere dağıtım planlanmaktadır. Standart dağıtımda gönderi aynı gün teslim etmek üzere farklı gönderiler ile birlikte işlem görmektedir. Express moto kurye ise gönderinin direk olarak çok daha hızlı teslimatı için ayrıca planlama yapılmaktadır.

Firmaların acil gönderileri için Kurye Ekspress hizmetlini kullanmaları en doğru çözüm yolu olacaktır. Çünkü İstanbul içerisinde ekspres kurye hizmeti ile teslimat süreleri 1-2 saate düşmektedir. Express kurye hizmeti ile işlerinize profesyonel ve hız katarak firmanızı çok daha öteye taşıyabilirsiniz.

Ekspres kurye hizmetleri fiyatlandırılırken, standart kurye hizmetlerinden farklı bir ücret oluşmaktadır. Bu ücret genellikle normal dağıtımdan biraz daha yüksektir. En doğru fiyat bilgisi için Ataşehir Kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Ekspres Kurye firmaların ve şahısların iş akışlarını hızlandırarak büyük avantajlar getirir. Teslimatın hızlı ve eksik şekilde yapılması firmaların müşteri memnuniyeti sağlamasına da büyük katkı vermektedir. Bu şekilde firmaların ticaretine de olumlu katkı oluşmaktadır.