Ataşehir şehirler arası moto kurye İstanbul ile diğer şehirler arası gönderi taşımacılığı için sağladığımız hizmettir. Bursa, Antalya, Muğla, Eskişehir ve Sakarya illeri için şehir dışı moto kurye hizmeti yoğun şekilde kullanılmaktadır. Tüm şehirlerimiz için şehir dışı kargo teslimatı yapılabilmektedir. İzmit, Edirne, Ankara Bolu, Düzce ve diğer tüm illerimize şehir dışı kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

Şehir arası hızlı kurye hizmeti normal kargo firmalarına göre çok daha güvenli ve hızlıdır. Kurye, kargo veya dağıtım işlerinde gönderinin güvenli, sorunsuz ve en şekilde teslimatı önemlidir. Gönderinin en hızlı şekilde ve zarar görmeden adresine ulaştırılması gerekir. Moto kurye hizmeti özellikle kıymetli veya hassas gönderilerde hem riski azaltacak hem de süreyi kısaltacaktır.

Şehirler dışı kargo için de moto kurye tercih edin

Ataşehir şehirler arası moto kurye ile paketiniz çok az işlemle güvenli şekilde adresine ulaşır. Ataşehir Moto kurye hizmetlerinde karışıklık, kaybolma veya kırılma riski minimum seviyededir.

Normal kargo hizmetlerinde gönderi pek çok kez araçtan indirilerek farklı araçlara yüklenmektedir. Bunun nedeni kargoların dağıtım merkezleri aracılığı ile şehirlere gönderilmesidir. İndirme ve yükleme işlemi sırasında kargolar karışabilmekte veya zarar görebilmektedir.

Bununla beraber kargo şirketleri paket büyüklüğüne bakmadan tüm paketleri aynı araç ile taşımaktadır. Paket üzerine uyarı etiketi yapıştırmak yeterli güvenliği sağlamamaktadır. Paket yolculuk esnasında ağır kargolar yüzünden zarar görebilmektedir.

Bir başka sıkıntı da standart kargolarda gönderilere pek çok çalışan tarafından müdahale edilmesidir. Bir kişinin dahi özensiz çalışması kargonun zarar görmesine neden olabilmektedir. Kargo yolculuk esnasında pek çok kez işlem gördüğü için nerede zarar gördüğünü bulunamamaktadır.

Bu yüzden şehirler arası kargo gönderilerinde de moto kurye kullanmak hem daha güvenli hem de daha hızlıdır. Nadiren de olsa yaşanan sıkıntılarda da muhatap bulma çok daha kolayıdır. Sıkıntılar çok daha kısa sürede çözülebilmektedir.

Ataşehir şehir dışı moto kurye hizmeti haftanın her günü 7/24 hizmetinizdedir. Hafta sonu veya mesai saati gibi durumlar yüzünden teslimatta gecikmeler yaşanmamaktadır. Tüm taşıma işlemleri uzman personeller tarafından özenle yapılmaktadır. 100% müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan personellerimiz gönderilerinizi en güvenli şekilde ulaştırmaktadır.

Ataşehir şehiler arası moto kurye fiyatları

Ataşehir şehirler arası motosikletli kurye fiyatları mesafe, paket özellikleri, kullanılan araç gibi değişkenlere göre belirlenmektedir. Gönderi ile ilgi tüm bilgiler alındıktan sonra taşıma ücreti belirlenmektedir. Müşteri temsilcimiz tüm bilgileri aldıktan sonra fiyat ve teslimat zamanı ile ilgi bilgi vererek gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır.

Şehir gönderi yapmak için

0532 238 00 64 numaralı telefonumuzdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size gerekli tüm bilgileri vermekte ve yönlendirmeleri yapmaktadır. İhtiyacınıza en uygun hizmet çeşitleri ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.