Ataşehir Vip kurye çok acil durumlarda müşteriye özel olarak İstanbul için sunulan hizmetimizdir. Vip kurye hizmetinde taşıma sırasında sadece tek bir gönderi bulunmaktadır. Böylece sizden alınan gönderiniz hiçbir aksama yaşamadan duraksız olarak direk adresine ulaşmaktadır.

Ataşehir Vip Kurye Hizmetini En Çok Kim Kullanıyor?

Ataşehir motosikletli vip kurye hizmetini en çok dakikalar içerisinde evrak yetiştirmesi gereken şirketler ve kişiler kullanmaktadır. Vip kurye gönderilerin dakikalar içerisinde teslim edilmesi için özel olarak planlanan hizmettir. Şirketler veya kişiler çok acil durumlarda vip teslimat hizmetinden faydalanmakta bu sayede işlerinde aksama yaşanmamaktadır.

Vip kurye ile evrak, ilaç, kıymetli eşya, yedek parça gibi pek çok ürün taşınmaktadır. Genellikle küçük boyutlu ama önemli gönderiler için vip kurye kullanılmaktadır. Böylece olası karışıklıkların veya gecikmelerin önüne geçilmektedir.

Sizlerde ataşehir moto kurye hizmetimizden faydalanarak işlerinizi hızlı bir şekil de çözebilirsiniz.

Vip kuryenin diğer motor kurye hizmetlerinden farkı nedir?

Vip kuryenin en büyük farkı taşıma işleminde sadece tek gönderinin bulunmasıdır. Diğer moto kurye hizmetlerinde dağıtım sırasında farklı müşterilerin gönderileri aynı anda planlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse aynı güzergahtaki tüm gönderiler alınarak sırayla dağıtım yapılmaktadır. Benzer şekilde teslimat yapılmadan önce civarda alınması gereken faklı bir gönderi de alınabilmektedir. Bu nedenle diğer dağıtım türlerinde de yoğunluğa göre hizmet süresi değişmektedir. Tüm hizmetlerimizde genellikle teslimatlar aynı gün içerisinde yapılmaktadır fakat süre genellikle daha uzundur.

Vip moto kurye hizmetinde ise dağıtıcımız farklı bir yere uğramadan direk sizin adresinize gelir. Sizden alınan paket veya evrak en hızlı şekilde direkt olarak teslimat adresine gider. Uzman motosikletli kurye personelimiz sayesinde paketinizin güvenle ve gecikme olmadan ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri kuryemiz paketi teslim almadan paketin hazır olmasıdır. Kurye çağırmadan önce gönderinin paketlenerek teslimat adresinin de eksiksiz bir şekilde yazılması süreci hızlandıracaktır. Kuryemiz adresinize gelmeden paket hazırlanırsa bekleme olmadan en hızlı şekilde teslimat gerçekleşmektedir.

En hızlı moto kurye hizmeti

Moto kurye hizmeti özellikle yoğun trafiğin olduğu şehirlerde tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi araba ile hareket etmenin çok zor olduğu trafikte motosiklet ile kolayca hareket edilebilmesidir. Aynı zamanda moto kurye personelleri trafiğe ve güzergahlara son derece hakimdir. Çoğu zaman alternatif güzergahlar kullanarak en kısa yoldan adrese ulaşabilmektedir. Böylece dağıtım ve teslimat hem güvenli hem de çok hızlı şekilde gerçekleşebilmektedir.

Vip moto kurye ise en kısa ve hızlı güzergah üzerinden taşıma yapmaktadır. Bu sayede zaten hızlı olan hizmet çok daha hızlı ve güvenli hale gelmektedir.

Fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

Ataşehir vip kurye hizmeti genellikle moto kurye ve ekspres kurye hizmetlerinden biraz daha pahalıdır. Fiyatlandırma yapılırken mesafe, paket büyüklüğü ve alınan hizmetin türü dikkate alınmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacına göre çeşitli moto kurye, arabalı kurye, ekspres kurye gibi hizmet seçenekleri de bulunmaktadır. 0532 238 00 64 numaralı telefonumuzdan bize ulaştığınızda size uygun hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygun hizmet belirlendikten sonra hem fiyatlandırma hem de teslimat süresi ile ilgi net bilgi verilebilmektedir.

Bize ulaşın

Ataşehir Kurye, Her türlü bilgi, kurye çağırma ve diğer işlemleriniz için 7/24 telefon numaramız 0532 238 00 64